Aprílové střílení 2017 – 6.ročník

V neděli dne 8.dubna 2017  se uskutečnil již šestý ročník střelecké soutěže nazvané Aprílové střílení 2016. Jednalo se o brokovou střeleckou soutěž, které se zúčastnilo 45  střelců. Za slunečného počasí bez deště se stříleli dvě kola brokového parkúru. Vítězem se stal Ladislav Podsedník ( jako loni ), druhé místo obsadil Petr Holas a třetí Milan Máša. Všem účastníkům děkujeme za účast a těšíme se na shledanou na dalším brokovém střílení na naší střlenici. Pořízené fotografie naleznete na našem webu v sekci FOTOGALERIE.

Vánoční střílení 2016 – 6.ročník

V poslední střelecký den roku 2016, nedělě 18.12.2016, proběhla na naší střelnici v Lysicích střelecká soutěž v kategorii pistole. Střílelo se na dvě kola, na vzdálenost 25 a 40 metrů. Soutěže zúčastnilo 28 střelců. S nástřelem 183 bodů zvítězil Daniel Ondroušek, který získal hlavní cenu výrobek od brněnské společnosti ALFA PROJ signální revolver. Druhé místo obsadil s nástřelem 179 bodů Roman Michalovský a třetí byl Jaroslav Peša s nástřelem 178 bodů. Poté byla střelnice oficiálně uzavřena pro rok 2016.

Putovní pohár 2016 – 6.ročník

Dne 28.8.2016 se za krásného slunečného počasí uskutečnila naše nestarší střelecká soutěž (šestý ročník) nazvaná Putovní pohár střelnice Lysice. Střílel se brokový parkúr a soutěže se zúčastnilo 41 střelců v kategorii jednotlivci a devět tříčlnných družstev.Díky našemu hlavnímu partneru tohoto dne, společnosti HUNTING SPORTING BRNO, se střílelo o velmi hodnotné ceny. Výhru flobertku vyrobené naším partnerem v hodnotě 8 000 Kč a první místo v kategorii jednotlivci získal Pavel Toman. Druhé místo obsadil Jaroslav Minář a třetí Ladislav Podsedník.

Lysická pistole 2016 – 3.ročník

V sobotu 21.5.2016 proběhl třetí ročník střelecké soutěže pořádané naší střelnicí s názvem Lysická pistole, kterého se zúčastnilo 15 střelců. Střílelo se pistolí ve dvou kolech na a 40 metrů s oporou a bez opory. Za pěkného slunečného počasí pohár získal v součtu obou kol Josef Vaněrek, druhé místo obsadil Ladislav Pitela a třetí David Zoufalý.

Lysická pistole 2016 – 5.ročník

V sobotu 21.5.2016 proběhl již pátý ročník střelecké soutěže pořádané naší střelnicí s názvem Lysická pistole, kterého se zúčastnilo 15 střelců. Střílelo se pistolí ve dvou kolech na vzdálenost 25 a 40 metrů. Za pěkného slunečného počasí pohár získal v součtu obou kol Josef Vaněrek, druhé místo obsadil David Zoufalý a třetí Ladislav Pitela.

Aprílové střílení 2016 – 5.ročník

V neděli dne 20.března 2016 proběhl pátý ročník střelecké soutěže nazvané Aprílové střílení 2016. Jednalo se o brokovou střeleckou soutěž, které se zúčastnilo 37 střelců. Za opravdového aprílového, ale příjemného počasí se střílel se brokový parkur ( ranní teplota byla kolem 0 stupňů ). K občerstvení byly připravené grilované steaky, které všem nadmíru chutnaly. Vítězem se stal Ladislav Podsedník, druhé místo obsadil Pavel Toman a třetí Petr Zacpal. Všem účastníkům děkujeme za účast a těšíme se na shledanou v roce 2017.

Vánoční střílení 2015 – 5.ročník

V poslední střelecký den roku 2015 proběhla na naší střelnici v Lysicích střelecká soutěž v kategorii pistole. Střílelo se na dvě kola, na vzdálenost 25 a 40 metrů. Za velmi teplého zimního počasí ( zataženo, teplota plus 3 stupně ) se soutěže zúčastnilo 26 střelců. S nástřelem 265 bodů zvítězil Jaroslav Peša, který obhájil loňské vítězství. Druhé místo obsadil s nástřelem 263 bodů Jan Bartík a třetí byl Josef Vaněrek s nástřelem 257 bodů. V průběhu dne byly vyhlášeny výsledky dlouhodobé střelecké soutěže konané v období od 1.1.2015 do 30.11.2015. Po této oficiální části přišlo vhod občerstvení z grilu a následoval další program. Jako první střelba na minimum a jako druhá střelba na provázky. Obzvláště druhá disciplína zaujala zúčastněné. Vánoční překvapení bylo ukryto v obalech zavěšených za pomocí provázku. A právě přestřelit provázek se ukázalo ze začátku jako velmi složité. Poté byla střelnice oficiálně uzavřena pro rok 2015. Kompletní výsledková listina zde: 2015_Vánoční střílení

Putovní pohár 2015 – 5.ročník

Dne 30.8.2015 se za krásného slunečného počasí uskutečnil jubilejní, již pátý, ročník střelecké soutěže o putovní pohár naší střelnice. Střílel se brokový parkúr a soutěže se zúčastnilo 37 střelců v kategorii jednotlivci a nově šest družstev v kategorie tříčlenná družstva. Díky našemu hlavnímu partneru tohoto dne, brněnské zbrojovce SPIELBERG BRNO, se střílelo o velmi hodnotné ceny. Výhru flobertku v hodnotě 7 500 Kč a první místo v kategorii jednotlivci získal Jaroslav Minář. Druhé místo obsadil Pavel Toman a třetí Ladislav Podsedník. Poprvé v historii této střelecké soutěže jsme vyhlásili i soutěž družstev. První místo v této kategorii obsadilo trio ve složení: Minář, Podsedník, Hamerský, druhé místo patří triu: Matějů, Šenkýř, Štulpa a třetí: Šindelka, Máša st, Máša ml. Všem oceněným gratulujeme a těšíme se na setkání při dalším ročníku této soutěže.

Lysická malorážka 2015 – 2.ročník

V sobotu 30.5.2015 proběhl třetí ročník střelecké soutěže pořádané naší střelnicí Lysická malorážka. Do soutěže se přihlásilo 15 střelců, kteří stříleli dvoukolovou soutěž na vzdálenost 40 metrů. Celkovým vítězem se Ladislav Podsedník, druhé místo obsadil Josef Vaněrek a třetí Daniel Ondroušek.

Lysická pistole 2015 – 4.ročník

V sobotu 30.5.2015 proběhl již čtvrtý ročník střelecké soutěže pořádané naší střelnicí s názvem Lysická pistole, kterého se zúčastnilo 15 střelců. Střílelo se pistolí ve dvou kolech na vzdálenost 25 a 40 metrů. Za pěkného slunečného počasí pohár získal v součtu obou kol Roman Michalovský, druhé místo obsadil Josef Vaněrek a třetí Luboš Dvořáček.

Aprílové střílení 2015 – 4.ročník

V neděli dne 29.března 2015 proběhl čtvrtý ročník střelecké soutěže nazvané Aprílové střílení 2015. Jednalo se o brokovou střeleckou soutěž, které se zúčastnilo 33 střelců. Za opravdového aprílového počasí se střílel se brokový parkur. Vítězem se stal, až díky úspěchu v rozstřelu o první místo Petr Zacpal, druhé místo obsadil Filip Matějů a třetí Pavel Toman.

Vánoční střílení 2014 – 4.ročník

V sobotu 20.12.2014 za příjemného zimního počasí proběhla poslední střelecká soutěž na naší střelnici v kategorii pistole. Této tradiční akce, konal se již čtvrtý ročník, se zúčastnilo 26 střelců. Střílelo se 15 ran ve dvou kolech, tedy nejvyšší možný nástřel mohl být 300 bodů. Terče v prvním kole byli umístěny ve vzdálenosti 25 metrů a v kole druhém dokonce ve vzdálenosti 40 metrů. První místo s počtem bodů 267 obsadil Jaroslav Peša, druhé místo s počtem bodů 249 Lukáš Plachý a třetí místo získal Roman Michalovský s počtem bodů 248. Po této oficiální části přišly vhod vynikající steaky z grilu a následoval další program. Jako první střelba na minimum a jako druhá střelby na provázky. Obzvláště tato disciplína zaujala zúčastněné. Překvapení bylo ukryto v obalech zavěšených za pomocí provázku. A právě přestřelit provázek se ukázalo ze začátku jako velmi složité. Nakonec se soutěžícím podařilo sestřelit 15 vánočních překvapení za pomocí 198 ran. Poté byla střelnice oficiálně uzavřena pro rok 2014.

Putovní pohár 2014 – 4.ročník

V sobotu 30.8.2014 se uskutečnil již čtvrtý ročník brokové střelecké soutěže o putovní pohár naší střelnice. Za krásného slunečného počasí se soutěže zúčastnilo 22 střelců, kteří absolvovali brokový parkúr, který obnášel celkem 30 terčů. V akci bylo celkem pět automatických vrhaček. Poprvé v historii zvítězil p. Miloš Pečínka s nástřelem 25 bodů. Jako druhý se umístil p. Ladislav Podsedník, který tuto střeleckou soutěž vyhrál celkově třikrát, s nástřelem 24 bodů. Třetí místo patří p. Milanu Mášovi st. s nástřelem 23 bodů. Více fotografií v sekci FOTOGALERIE.

Lysická pistole 2014 – 3. ročník, Lysická malorážka 2014 – 1.ročník

V sobotu 24.5.2014 proběhl již třetí ročník střelecké soutěže pořádané naší střelnicí s názvem Lysická pistole. Střílelo se pistolí ve dvou kolech na vzdálenost 25 a 40 metrů. Za krásného slunečného počasí pohár získal v součtu obou kol Jaroslav Peša.  Stejný počet střelců soutěžil téhož dne v prvním ročníku střelecké soutěži s názvem Lysická malorážka. Střílelo se malorážkou ve dvou kolech na vzdálenost 40 metrů. Celkovým vítězem se stal opět Jaroslav Peša. Více fotografií z velmi povedené akce najdete v sekci FOTOGALERIE.

Aprílové střílení 2014 – 3.ročník

V  sobotu 12.4.2014 proběhla letošní první broková střelecká soutěž v areálu naší střelnice. Za krásného, slunečného počasí se do soutěže přihlásilo celkem 31 střelců, kteří změřili své střelecké schopnosti v brokovém parkúru na třicet terčů. V akci byly celkem čtyři automatické vrhačky asfaltových holubů a jedna vrhačka zajíc na průseku. Střílelo se na tři kola a vítězem se stal Jaroslav Minář, který minul pouze jeden terč a zvítězil s nástřelem 29 terčů. Druhé místo s nástřelem 26 terčů obsadil Ladislav Podsedník a třetí místo obsadil Petr Zacpal s nástřelem 25 terčů. Tímto dnem jsme i slavnostně otevřeli střelnici pro brokové střílení, které organizujeme vždy v sobotu, jednou za 14 dní, v čase od 12,00 do 16,00 hodin. První “broková sobota” je již 3.května 2014.